Дата и время

Головна >> Новини >> Абітурієнтів просять не перезавантажувати сайт УЦОЯО

Абітурієнтів просять не перезавантажувати сайт УЦОЯО

Український центр оцінювання закликав учасників ЗНО раціонально використовувати сайт установи та не навантажувати його без певної мети

Як відомо, сайт Українського центру оцінювання якості освіти впродовж двох останніх днів функціонує нестабільно. Технічні складнощі у роботі сайту фахівці центру пов’язують із збільшенням кількості користувачів у зв’язку з початком оголошення результатів тестування.

Враховуючи те, що на сайті створені інформаційні сторінки абітурієнтів, на яких розміщується інформація про результати, в Українському центрі оцінювання якості освіти звертаються до учасників тестування з проханням раціонально використовувати ресурс сайту та наголошують, що деякі відвідувачі ресурсу, заходять на ту чи іншу сторінку без певної мети, що значно збільшує навантаження на сайт, а інколи призводить до його блокування.

"Звертаємося до Вас із проханням раціонально використовувати ресурс нашого сайту, не навантажувати його без певної мети, оскільки такими діями Ви позбавляєте себе можливості оперативно ознайомлюватися з необхідною інформацією", - йдеться у повідомленні центру, поширеному у середу.