Дата и время

Головна >> Новини >> Вступну кампанію оцінюємо позитивно

Вступну кампанію оцінюємо позитивно

"Вступну кампанію ми оцінюємо добре, адже черг і порушень немає. За перші 10 днів прийому документів у Єдиній державній електронній базі з питань освіти зареєстровано понад 1 мільйон 20 тисяч заяв вступників, з них виключно в електронному вигляді - майже 300 тисяч, у паперовому - понад 700 тисяч. Загалом заяви на вступ на навчання до вищих навчальних закладів вже подали понад 347 тисяч осіб", - повідомив Табачник під час брифінгу в уряді.

Міністр наголосив, що уподовж першого дня вступної кампанії, 1 липня цього року, було подано вдвічі більше заяв, ніж торік, однак жодних черг у приймальних комісіях не було зафіксовано.

"Приємно, що за перший день вступної кампанії минулого року було 38 тисяч осіб, натомість у цьому році – вже 60 тисяч. Я спеціально об'їжджав усі провідні вищі навчальні заклади Києва, був у Донецьку, Одесі – ніде не було черг", – зазначив Табачник.

Також він наголосив, що ще 2 липня направив усім керівникам вищих навчальних закладів лист-попередження про те, що усі дані у паперовому вигляді від тих, хто прийшов до приймальної комісії, до кінця дня мають бути занесені в Єдину державну електронну базу з питань освіти.

Міністр також закликав абітурієнтів та їхніх батьків при подачі документів звертати увагу на наявність у вищого навчального закладу ліцензії на конкретно обрану спеціальність, а також строку дії такої ліцензії, ліцензованих обсягах прийому, а також формі навчання (денна або заочна).

У Міністерстві освіти і науки зазначають, що уся вищевказана інформація є у ліцензії вищого навчального закладу, фотокопія якої має бути розміщена на офіційному веб-сайті вищого навчального закладу. У Правилах прийому до вищого навчального закладу, які обов'язково мають бути розміщені на офіційному веб-сайті ВНЗ, також повинна бути інформація про чинну ліцензію вищого навчального закладу та строки її дії для кожної спеціальності.