...
Головна » Статті » ТЕХНОЛОГІЯ "TORONTO BRIDGE"

ТЕХНОЛОГІЯ "TORONTO BRIDGE"

Дилема, яка виникає перед пацієнтом: знімний протез або імплантація зубів - це комплекс складних питань який необхідно вирішувати як лікаряю стоматологу, так і самому пацієнту. 

Виготовлення знімного протеза, особливо неадекватного і, на жаль, простого і дешевого, призводить до того, що пацієнту набуває комплекс проблем - дискомфорт, погана гігієна і незадовільна естетика, порушення мови і жування, руйнування опорних зубів внаслідок їх надмірного навантаження, і як результат виготовлення нового знімного протезу вже протягом найближчих років. 

Створення незнімного протеза на імплантатах при повній або частковій втраті зубів у всіх випадках - завдання вищої категорії складності і відповідальності. При цьому нерідко лікарі стикаються з додатковими труднощами. Йдеться про анатомічні умовах; дефіцит кісткової тканини в дистальних відділах щелеп: пневматичний тип будови верхньої щелепи, високе розташування мандибулярного каналу, аномалія будови (розгалуження) судинно-нервового пучка нижньої щелепи. Альвеолярна кістка резорбується в ході запальних захворювань одонтогенною природи, таких як пародонтит і кісти. Крім того, дефекти альвеолярного відростка можуть виникнути внаслідок травматичного видалення зубів, що зустрічається досить часто. Тривале носіння знімного протезу (незалежно від його конструкції) також тягне за собою виражену атрофію альвеолярної кістки. Про це стоматологи-ортопеди «консервативного» напряму нерідко забувають самі і не завжди інформують пацієнтів. Строго кажучи всякий знімний протез - ворог імплантату, причому і в перед-, і в післяопераційному періоді.

Вибір способу імплантації мало пов'язаний з генезом проблеми. Значно більшою мірою він залежить від клініко-анатомічної ситуації, психологічного настрою, побажань та можливостей пацієнта і, не в останню чергу, від клінічних поглядів і професійних навичок лікаря. 

При цьому далеко не кожен зважиться на класичну імплантацію. Довготривале відсутність своїх зубів викликає зменшення кісткової і ясенної тканини, відновлення і пластика яких - хворобливий і протяжний процес. Лікування може затягнутися на термін до 1.5 років і більшу частину часу пацієнтові доведеться ходити без зубів. 

Операції пов'язані з нарощуванням кісткової тканини найбільш складні, травматичні, в більшості випадків багатоетапний, ризиковані та дорого коштують. Незважаючи на всі договори і поінформовані згоди багато слабо уявляють собі рівень дискомфорту, який чекає на них навіть при нормальному ході та успішному результаті лікування. Часом пацієнта не інформують про всі існуючі варіанти лікування. Йому доводиться вибирати "З двох зол": або - пластична хірургія, або - знімний протез. 

При роботі з тією частиною пацієнтів, яка вважає за краще незнімні протези, але при цьому тяжіє до НЕ ускладненим методам лікування, використовується технология «torоnto bridge». Ми вважаємо її цілком розумною альтернативою остеопластичним і іншим «сложнохірургічним» підходам до імплантації в умовах вираженої атрофії альвеолярного відростка. 

Технологія "Toronto bridge" - це порятунок від зовнішнього і внутрішнього дискомфорту, який постійно відчуває людина, яка втратила більшу частину зубів.

У разі "Toronto bridge" все робиться протягом одного дня, дискомфорт процедури і реабілітації зведений до мінімуму, і людина йде від стоматолога з гарною посмішкою вже в день операції. Тимчасові акрилові мостовидні протези виготовляються заздалегідь, припасовуються і фіксуються на гвинтовий фіксації, постійний протез виготовляється через шість місяців, який, в залежності від побажань і можливостей пацієнта, може побут як металокерамічним, так і цирконієвим. 

Якщо операція проводилася одномометно з видаленням зубів, то фіксація протеза проводиться на наступний день операції. Уражені і підлягають екстракції зуби видаляються особливим неравматичним способом безпосередньо в день імплантації, прямого зв'язку між отриманими зубними лунками і місцем розташування імплантатів немає.

ПЕРЕВАГИ ІМПЛАНТАЦІЇ ТА ПРОТЕЗУВАННЯ ЗУБІВ ЗА 1 ДЕНЬ ЗА МЕТОДОМ "TORONTO BRIDGE": 
1. Процедура виконується за 1 день. 
2. Встановлення імплантатів під певним кутом і з'єднання їх між собою забезпечують виняткову міцність і надійність конструкції. 
3. Навіть при відновленні повного зубного ряду на одній щелепи встановлюються не 12-14 імплантатів, а всього 6-8. 
Завдяки цьому менше травмується кістку, не порушується її харчування і скорочується процес реабілітації, суттєво знижує собівартість всієї процедури. 
4. Підходить для пацієнтів з частковим або повним відсутністю зубного ряду. 
5. У переважній більшості випадків немає необхідності робити кістковопластичні операції і піднімати дно гайморові пазухи. 
6. Завдяки особливій конструкції міст не травмує м'які тканини ясен і правильно передає навантаження на імплантати. 
7. Можливе застосування технології при наявності відносних протипоказань до імплантації зубів. 
8. Звикання до нових зубам на імплантатах відбувається дуже швидко за рахунок відсутності будь-яких відчутних допоміжних елементів. 
9. Гвинтові фіксація робить протез ремонтопригодним, що є істотним позитивним моментом, дозволяє лікарю імплантолог вести динамічний спостереження і проводити професійну гігієну без особливо великих труднощів.