Дата и время

Головна >> Статті >> Чому я обираю готуватися по книгам зі шкіл до ЗНО?

Чому я обираю готуватися по книгам зі шкіл до ЗНО?

Чому я обираю готуватися по книгам зі шкіл до ЗНО?

Колись я закачав собі комплексний довідник по хімії і роздрукував його.Я не читав змісту і був впевнений, що там "все буде добре". Я хотів швидко розібратися в деяких моментах в хімії.
Я був дуже погано здивований, коли в цьому комплексному довіднику не було жодної картинки, жодного людського пояснення.
Якщо продивитися книги від 7 до 11 класу, то можна запам*ятати візуально атом, молекулу і так інше. Тут нічого такого немає.
Якщо б я не знав хімію зовсім, то я б жодної краплини інформації не зрозумів би. Все викладено дуже тяжко. Багато інформації сказано коротко, але ускладнено формулами. Наприклад: рахування валентності елемента відображають рівнянням :) Якщо у людини є логіка цього робити зовсім не слід.
Пролиставши книгу Попеля, можна зрозуміти суть і не треба вигадувати якісь картинки. Там є виділення. Красивого оформлення в комплексному виданні немає.
Інколи людина читає книгу(вчить її) тільки тому що вона має добрий запах,красиве оформлення,колір папіру, тверда обкладинка, НАЯВНІСТЬ узагальнень і висновків вкінці кожної теми, цікаві факти, поняття, які розташовані в алфавітному порядку вкінці підручника зі вказаними сторінками. Всього цього в моєму комплексному довіднику з хімії не було.


Я звісно розумію, що купити чи взяти у бібліотеці книги може не кожен. Тому що кожна книга коштує від 50 грн.
У цьому варіанті можливо читати книгу в інтернеті.
Я вважаю, що важливо читати "цікаві факти" вкінці кожного параграфа, тому що це корисно.А якщо такого немає, то як їх читати ? Дивитися в інтернеті? Це довго.
У будь-якому разі, книга дає уявлення, а довідник дає текст. У довіднику ви не почуете мову автора. Там є тільки бездоганний механічний текст.