Дата и время

Головна >> Статті >> Форма 086/О,або як накачати м'язи

Форма 086/О,або як накачати м'язи

Форма 086/0 або як накачати м'язи

Моя історія про те, як я добивався цієї форми.

Після закінчення пари я пішов у поліклініку. Піднявся на другий поверх, запитав про форму 086/0. Мені відповіли,що я може її купити у магазині.( Я ЦЕ НЕ ЗРОЗУМІВ) Я думав, що потрібно копіювати щось. А пішов я потім у один магазин, у другий. Перший був зачинений, другий – «КСЕРОКС НЕ ПРАЦЮЄ».
Я прибув у поліклініку і взяв зразок. Пішов додому. Дали мені зразок формату А5. Я думав, що так и потрібно обов’язково. В Інтернеті я знайшов А4 і в таблиці було. Мені довелося використовувати «сканер».
Потім я багато часу грався з А4 и А5….і роздрукував ПРАВИЛЬНО форму А5.
Роздрукував я листи і потім тільки зрозумів, що можна купити таку форму. Я зайшов у магазин і купив ці форми, які були у форматі А4!!!! + вони були у поганій якості. Форма була узгоджена 2012 році, а у мене у 1999. Я приніс все це до поліклініки. Сказали, що головне щоб було написано Україна, а не СРСР. Але дома я забув головне - свою карточку. Я пішов за нею знову до дому…..
Я у поліклініці.
Перед тим у жовтні я пройшов мед. огляд і результати повинні були перенести з карточки до форми. Так і зробили. Але! У мене не було у карточці написано про одну зі зроблених щеплень. І із-за цього я успішно подався до поліклініки-дитячої. Де мені написали,що я їх робив. Але цього можна було не робити, це могли зробити і в центральній поліклініці.
Я прийшов назад. Мені написали вже всіх докторів і все було би добре, якщо Харківські мед.вузи не хотіли, щоб печатка біля кожного доктора стояла саме його. (ЦЕ ВАМ ПОТРІБНО УТОЧНЮВАТИ). Мені не писали ВУЗи. Але я читав, що були випадки, коли у людей це вимагали!Зверніть на це увагу. Я пішов зробив копії своїх щеплень і форми по 5 штук ( 5 вищих закладів, куди я можливо здав би документи). Ви можете зробити хоч 10. Але пожалійте вашого доктора)

Далі я зробив це і пішов у поліклініку. Де всі копії мені завірили. Потім завірили ще раз великими печатками у іншому кабінеті. Потім я пішов у флюорографічний кабінет, де на кожній копії повинні були поставити ТРИКУТНУ печатку. Але там мені доктор сказав, що такий варіант може не пройти і порекомендував зробити велику печатку ( НОРМА) . Так я і сходив за цією формою 086-0.На це було витрачено 4 години… Ніхто не знає як правильно робиться все це. Розраховуйте тільки на себе і на вдачу. Ваша ситуація може відрізнятися в корені від моєї. Описати ви зможете її у коментарях до статті. Це потрібно для того,щоб інші абітурієнти змогли отримати повну інформацію про те ! .

Висновки:


- Можна використовувати як А5, так і А4.
- Краще самі скачайте зі сайту і роздрукуйте .
- Зробіть всі щеплення.
- Не має значення якого року форма 99 або 12. Головне, щоб МОЗ УКРАЇНИ.
- Робіть тільки один основний бланк, а не 5 як я. Після того копіюйте заповнений його ))

Доповнення від 20.06.2013

Завтра я піду у нашу поліклініку знову робити довідку 086/0, тому що на сайті мого ВУЗа, сказанно саме про довідку 2012 року. Я зробив новий файл, який ви можете скачати нижче.

© 2014 ТребаВсім в UA. Всі права захищені. За фінансової підтримки mobiphone.org.ua