Дата и время

Головна >> Статті >> Великий FAQ

Великий FAQ

Топ запитань

Правила до вищих навчальних закладів України у 2013 році

ЗНО

Чи можна не прийти на ЗНО? Так. Де подивитися результати ЗНО? На сайті testportal.gov.ua Розділ "Інформаційна сторінка".Вводите свої данні і дивитесь. Де можна побачити правильні відповіді на ЗНО? Перейдіть по цьому адресу Нумерація завдань в моєму зошиті не співпадає з нумерацією завдань з відповідями на сайті У абітурієнтів різні номери завдянь. Чи можна подати апеляцію ? Вигідно це? Звісно ви можете подати апеляцію, але в більшості випадків їх не приймають чи знижують ваш бал. Скільки днів дається на те, щоб подати апеляції ? Три дні, після оголошення результату ЗНО. У котрій годині буде оголошено відповіді на завдання? На наступний день о 16:00.

ВНЗ

Які документи потрібні для вступу до ВНЗ? Перейдіть на Документи для вступу до ВНЗ Сертифікати чи інформаційну картку пришлють після ЗНО? Ні. У скільки ВНЗ можна подавати документи? У п’ять ВНЗ по 3 напрями. Всього 15. До якого числа потрібно здавати документи ? До 31, якщо по ЗНО. До 20, якщо є вступні іспити. Чи вважається подання документів у коледж спробою подати до ВНЗ? Чи так 5 і залишається? Вважається. Треба щось завіряти у нотаріуса? Ні. Пільги діють тільки на один ВНЗ? Ні. На всі Підкажіть будь ласка, чи можу я подавати в цьому році документи на вступ в університет на заочну форму навчання за сертефікатами ЗНО 2008 року? Так. Але в 2014 - дійсні будуть сертифікати з 2009 року. Чи буде перевага, якщо подаєш оригінали? Ні.

Електронний вступ

На якому сайті подають електронні заяви ? http://ez.osvitavsim.org.ua/ Чи надійно подавати у електронному виді свої документи? Так, надійно. Статус «Допущено до конкурсу», але в списках мене немає, що робити? Нічого. Треба чекати. Не встановлюється статус «Допущено до конкурсу» вже кілька днів, що робити? Нічого. Треба чекати. Якщо більше неділі, подзвоніть у приймальну комісію і вони вам змінять статус. При електронному вступі зберігається медаль? Ні.Так само, як спеціалізована позаконкурсна група. Я нажимаю подати заяву, а воно нічого не діє. Що робити? Можливо у вас досить поганий інтернет, тому ждіть одну хвилину. Можна відмінити електронну заяву? Як? Якщо ваша заява тільки має статус «Заяву зареєстровано в ЄДЕБО» , тоді там буде кнопка «скасувати заяву» . Далі у вас такої можливості не буде. Не можу поставити галочку. Треба прочитати документи. Нажимайте на адреса.

Інше

Що таке хвилі? 1,5,8 серпня о 12 годині дня, відбувається рекомендація до зарахування і людина може в цей проміжок принести оригінали своїх документів і поступити на бюджет до ВНЗ. Киньте сайт для пошуку абітурієнтів. http://abit-poisk.org.ua/ Де подивитися свій рейтинг ? На сайті http://vstup.info/ . Шукайте через територіальній пошук свій ВНЗ. Потім вибирайте форму навчання(денна, заочна). Вибираєте факультет. Нажимаєте «конкурс». Потім шукаєте себе. (ctrl +F) Скиньте сайт, де є підбір факультетів по зно. http://uchis.com.ua/2012/12/ZNO-napravleniia.html Папку для документів треба купити окремо чи їх можна придбати вже в університеті?Чи потрібна папка та конверти. Краще купіть, щоб не було проблем. Конверт і марка теж потрібні( для того щоб могли вони відіслати запрощення ). На якому сайті треба дивитись бали творчого конкурсу? На сайті ВНЗ. Підкажіть будь-ласка, якщо на сайті http://abit-poisk.org.ua/ найкраща і найгірша позиція зеленого кольору, то що це означає???? Ті, хто вище в списку тебе і здав свої оригінали у саме цей ВНЗ. (найкраща позиція). Якщо горить зеленим, то це означає, що якщо всі ті, хто стоїть вище тебе не принесуть оригінали, попадеш саме ти.
Ті, хто вище в списку тебе і не здав оригінали в інші ВНЗ ( найгірша позиція). Якщо повність однаковий загальний бали? Кого візьмуть? (немає медалі) Візьмуть того, у кого по профільному предмету більший бал. А якщо я попаду на першу хвилю, віднесу оригінали в небажаний ВНЗ, а потім поступлю на другу чи третю в бажаний, що робити? Треба забрати оригінали з першого ВНЗ, для цього треба написати заяву, краще йдіть туди зранку. На протязі для вони повинні вам віддати ваші оригінали.

Свої запитання залишайте у коментарях до цієї статті!