Дата и время

Головна >> Статті >> Зарахування «на контракт»

Зарахування «на контракт»

Після того як хвилі бюджету та добір пройшли, а вас не рекомендували, починається рекомендації до зарахування за кошти юридичних або фізичних осіб. В 2013 році це почалося 11 серпня. Перші списки рекомендованих до зарахування були опубліковані приблизно о 12 годині дня. Звісно, там багато людей з дуже високими балами, які пішли на бюджет в інший ВНЗ. Таке трапляється в більшості ВНЗ нашої країни.

Є кілька варіантів рекомендацій до зарахування на контракт. Наприклад, в вашому 200 контактних місць всього 1000 абітурієнтів.
1. 11 серпня рекомендується перших 200 абітурієнтів, а потім 13 серпня(наприклад) починається друга контрактна хвиля і рекомендується знову 200 абітурієнтів. Так продовжується до 25 серпня, поки всі абітурієнти (якщо є місця звісно) не будуть рекомендовані. Тобто у кожного абітурієнта є можливість пройти правильно по балам ЗНО.
2. 11 серпня рекомендується перших 200 абітурієнтів, а потім 13 серпня (наприклад) рекомендується всі. Це 1000 абітурієнтів. Після цього вступає в силу «закон природи» - хто не встиг, той запізнився. Такий варіант є в ВНЗ в яких недобір. Тому що адміністрація знає, що 200 абітурієнтів на контракт не підуть.

Звісно, перший варіант більш правильних с боку рейтингового списку, але є небезпечним для неуважного абітурієнта. Не всі ВНЗ можуть подзвонити і сказати вам, що вас рекомендували.

Багато хто сперечається з приводу де краще дивитись свій рейтинговий список і рекомендації. На мій погляд краще на сайті ВНЗ. Тому що вступ инфо не на стільки автоматизований, що може собі дозволити обновлятися в будь-яку хвилину. Із-за цього ви можете не попасти на свою хвилю. Освіта Всім (ел. вступ) покаже вам, коли ви рекомендовані, тільки після того, як в ВНЗ вас підтвердять на комп’ютері. Тому Освіта Всім теж не є швидким показником. Тому краще дивитись на сайті ВНЗ свої списки і рекомендації до зарахування. ВНЗ сам визначає коли йому робити хвилі. Можливо буде через кожні 2 дні, а може і кожен день,а може і через 3 дні. Тому для абітурієнта важлива швидкість , якщо це звісно не другий варіант рекомендацій на контракт…

А якщо другий варіант, то треба якнайшвидше прибути до ВНЗ для підписання контракту. Як тільки контракт ви підписали, то в більшості випадків ви будете зараховані.
І так продовжується не пізніше 25 серпня.
Успіхів всім і щасливого літа!

Додаток від 16.08.13

Якщо ви захотіли саме в цей ВНЗ, краще віднесіть туди оригінали документів. Тому що ВНЗ може зробити конкурс оригіналів і рекомендувати тільки їх.